cesuplosti.lv

Brauciens ar plostu būs lielisks piedzīvojums kopā ar ģimeni, draugiem, radiem vai kolēģiem. Plosts ir ērts, stabils, viegli vadāms, aprīkots ar ērtiem krēsliem, galdu, grilu un grila piederumiem. Nav jāuztraucas arī par negaidītu lietu, vai karstu sauli, jo pēc vajadzības, ir ātri nolaižams jumts. Viena plosta ietilpība ir 12 pieaugušie un 3 bērni. Var savienot vairākus plostus kopā, lai iegūtu lielāku platformu, lielākai kompānijai. Viena plosta izmērs – 3×6 metri. Drošībai- katram tiek izsniegta glābšanas veste. Esam izstrādājuši dažādus maršrutus. Brauciena ilgums atkarīgs no izvēlētā maršruta, vēja virziena un straumes ātruma. Rezervē savu braucienu ar plostu jau tagad!

Jaunums!

SUP dēļi

Noma 40€/dienā

maršruti

Vienas dienas maršruts

Jāņrāmis – Cēsis

Apmēram 9 km garš maršruts, vidēji 7-8h ilgs. Šis maršruts būs lielisks atpūtas brauciens no ērti piebraucamā Jāņrāmja līdz Cēsu tiltam. Maršrutā Jūs redzēsiet Ērgļu klintis, kuras ir lielisks apskates objekts gan no plosta, gan arī kāpjot krastā. Ērgļu klintīs ir ierīkotas kāpnes, pa kurām uzkāpjot ir iespējams vērot pasakaino ainavu.

Cēsis – Līgatne 

Apmēram 20 km garš maršruts, vidēji 9-10 h ilgs. Šis maršruts ir populārākais un krāšņākais Gaujas plostošanas maršruts. Upes krastos- Briedīšu, Vecupes, Edernieku, Leimaņu un Spriņģu ieži. Skaistās Ķūķu klintis ar trīs pakāpju krācēm. Maršruta galapunkts ir Gaujas pārceltuve Līgatnē.

Īsais maršruts

Jāņrāmis – Lenči

Īsais maršruts 4-5 stundas.

Plāno savu atpūtu laicīgi!