cesuplosti.lv

Cēsu plostiem ir arī kanoe laivas ”ALBA” – divvietīgas un trīsvvietīgas. Tās ir ērtas, drošas, stabilas un ātras. Laivas ļauj izbraukt Gaujas ūdeņus un piestāt jebkurā sev vēlamajā vietā. Esam izstrādājuši dažādus maršrutus. Jums atliek vien izvēlēties sev piemērotāko. Drošībai- katram tiek izsniegta glābšanas veste. Laivu brauciens būs lieliska atpūta svaigā dabā. Viss lieliskam piedzīvojumam kopā ar ģimeni, draugiem, radiem vai kolēģiem. Piesaki savu laivu braucienu jau tagad un laivojam kopā!

maršruti

Jāņrāmis – Cēsis

Apmēram 9 km garš maršruts: 2-4 stundas. Šis maršruts būs lielisks atpūtas brauciens no ērti piebraucamā Jāņrāmja līdz Cēsu tiltam. Maršrutā Jūs redzēsiet Ērgļu klintis, kuras ir lielisks apskates objekts gan no laivas, gan arī kāpjot krastā. Ērgļu klintīs ir ierīkotas kāpnes, pa kurām uzkāpjot ir iespējams vērot pasakaino ainavu.

Cēsis-Līgatne 

Apmēram 20 km garš maršruts: 3-4 stundas. Šis maršruts ir populārākais un krāšņākais Gaujas laivošanas maršruts. Upes krastos- Briedīšu, Vecupes, Edernieku, Leimaņu un Spriņģu ieži. Skaistās Ķūķu klintis ar trīs pakāpju krācēm. Maršruta galapunkts ir Gaujas pārceltuve Līgatnē.

Jāņrāmis – Līgatne

Apmēram 40 km garš maršruts: 7-8 stundas. Lielisks atpūtas maršruts ar Gaujas Nacionālā parka ainavu baudīšanu. Upes krastos – Sarkanās klintis, dzelzceļa tilts pār Raunu, Kazu iezis, Ramatu klintis, Liepas iezis, Sietiņiezis, kā arī Ērgļu klintis.

Kopā ar Cēsu plostiem, vasara būs jautrāka!